Startovní listina

Class 15M Mixed

Startovní
číslo
Jméno Stát Aeroklub Typ Třída Registrace
přijata
Startovné
zaplaceno
Nominace
AEČR
1 ZB Zdeněk Borůvka CZE Jičín LS8 15M Mixed
2 FW Ondřej Dvořák CZE Raná Ventus A 15WL / 500kg 15M Mixed
3 WW Ladislav Józsa CZE Medlánky Ventus c 15m WL 15M Mixed
4 SK Jan Kohout CZE Žamberk LS8a 15M Mixed
5 ZE Jan Louda CZE Mladá Boleslav JS-3 15M Mixed
6 EU Jaromír Macoun CZE Jičín LS 8 15M Mixed
7 XM Karel Novák CZE Mladá Boleslav JS-3 15M Mixed
8 Dana Nováková CZE Mladá Boleslav 15M Mixed
9 AX Hana Trešlová CZE Raná Ventus 2ax 15M Mixed
10 XX Jana Trešlová CZE Raná 15M Mixed
11 JS Jan Zapletal CZE Břeclav LS8-18 15M Mixed
12 7F Radek Zima CZE Hodkovice n. M. Ventus b 15m 500kg WL 15M Mixed

Class Club

Startovní
číslo
Jméno Stát Aeroklub Typ Třída Registrace
přijata
Startovné
zaplaceno
Nominace
AEČR
13 ZL Zdeněk Balcárek CZE Kroměříž Standard Cirrus Club
14 HB Jan Beran CZE Kladno ASW 19B Club
15 BJ Zdeněk Borůvka ml. CZE Jičín STD. CIRRUS Club
16 C1 Jan Florián CZE Zbraslavice Std. Cirrus Club
17 FY Martin Grmela CZE Zbraslavice ASW-19 Club
18 XII Vladimír Hammer CZE Klatovy Std. Cirrus Club
19 BO Jiří Holcman CZE České Budějovice ASW-19 Club
20 SU Pavlína Horáčková CZE Šumperk SZD 48 Jantar Std. 2 Club
21 UFO Jindřich Hruška CZE Soběslav Mosquito Club
22 HH Miloslav Hulmák CZE České Budějovice ASW15B Club
23 Tomáš Hulmák CZE České Budějovice ASW-15B Club
24 ICQ Pavel Koudelka CZE Křižanov Std.Cirrus Club
25 2U Jiří Krofta CZE ČB Std. Cirrus Club
26 LL Michal Lešinger CZE Moravská Třebová ASW 19B Club
27 EF Vojtěch Novotný CZE Kralupy nad Vltavou LS1-F Club
28 AH Lukáš Plocek CZE Mladá Boleslav ASW-19B Club
29 9 Petr Rozhoň CZE České Budějovice VSO-10 Club
30 OI Ondřej Šindelář CZE Mladá Boleslav ASW 19B Club
31 6Y Petr Sochor CZE České Budějovice ASW15B Club
32 TW Jan Šťastný CZE Medlánky ASW-15B Club
33 78 František Šůna CZE České Budejovice DG-100 Club
34 GT Marek Švancara CZE GAC Benešov Std. Cirrus Club
35 EZ Martin Tisoň CZE České Budějovice ASW-15B Club
36 HX Petr Velek CZE GAC Benešov DG400 Club
37 2P Jiří Vondráček CZE Kladno ASW-15B Club
38 Jan Vožeh CZE Rakovník Std. Cirrus Club
39 8W Michal Vránek CZE České Budějovice DG-100 Club
40 AR Jan Zahrádka CZE Hodkovice Std. Cirrus Club
41 TS Václav Žák CZE GAC Benešov Standard Cirrus Club

Class Open Mixed

Startovní
číslo
Jméno Stát Aeroklub Typ Třída Registrace
přijata
Startovné
zaplaceno
Nominace
AEČR
42 LS Petr Babák CZE Hořice Ventus C Open Mixed
43 BB Josef Bušek CZE České Budějovice Duodiscus Open Mixed
44 GE Michael Fík CZE Strakonice Ventus C 17,6 Open Mixed
45 DX Daneš Grula CZE Brno-Medlánky ASG29E Open Mixed
46 IGC Petr Hotový CZE Česká Lípa JS1 BJ Open Mixed
47 BI Barbora Kubíčková CZE Medlánky LAK 17at Open Mixed
48 XE Jaromír Pauer CZE České Budějovice Ventus C 17,6m Open Mixed
49 DL Jaroslav Potměšil CZE Zbraslavice 304TS TwinShark Open Mixed
50 EK Radoslav Půr CZE České Budějovice DG-200/17 Open Mixed